پی سی سی

خداوند را بسیار سپاس گزارم که فرصتی به من داده شده است تا بتوانم همه ی آنچه از قوانین کیهانی او و نتایجی که اجرای صحیح این قوانین در زندگی مان به بار می آورد، همه آنچه که مرا به این مسیر هدایت کرده و در این مسیر پیش می برد، همه آنچه که موجب تبدیل تمام نگرانی هایم به آرامش شده... همه و همه را با شما نیز سهیم شویم!! برای من، بودن با شما و کار کردن برای شما لذت بخش ترین کارِ دنیاست!!! این همان کاری است که همیشه دوست داشتم انجام دهم… همان کاری که با عشق آنرا انجام می دهم … همان کاری که تمامِ وجودم را به حرکت و تکاپو و به رشد وا می دارد… بسیار دوست دارم که بتوانم از هر کجای دنیا که هستم، همان لحظه که ایده ای، نوشته ای، یک فایل، یک نظر و هر چیزی که به من احساسِ خوبی می دهد و مرا سرشار از شوق می کند را با شما نیز سهیم شوم. زیرا احساسِ خوب داشتن، از همه چیز مهم تر است… درراستای این اشتیاق تصمیم به افتتاح سایت پی سی سی نمودم منتظر دیدن تان هستم… منتظر هستم تا هر لحظه با بیشتر بودنمان در احساسِ خوب، زندگی بهتر و اتفاقاتِ بی نظیرتری برای خود بوجود آوریم چون وظیفه ماست که: خوب زندگی کنیم و کمک کنیم تا جهان جای بهتری شود…

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 11
  • بازدید دیروز : 8
  • بازدید کل : 27875

پیوند ها

توسعه و پرورش تجسم خلاق خود با استفاده از مراقبه امواج مغزی(brainwave)


توسعه و پرورش تجسم خلاق خود با استفاده از مراقبه امواج مغزی(brainwave)

توسعه و پرورش تجسم خلاق خود با استفاده از مراقبه امواج مغزی(brainwave)

توسعه و پرورش تجسم خلاق خود  با استفاده از مراقبه امواج مغزی(brainwave)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


خوشبختانه علم و تکنولوژی مدرن یک راه برای انتقال سریع اطلاعات به مغز هر کسی که می خواهد هوشمندانه عمل کند را کشف کرده است. این تکنولوژی بنام امواج مغزی brainwave است که به معنای واقعی کلمه باعث بیدار شدن ۹۰ درصد خفته مغز می شود.

امواج مغزی با استفاده از ارسال پالس های کامپیوتری منظم صوت، مغز شما را به یک فرکانس خاصی هدایت می کند و با ارسال این امواج مغزی به مغز، یک فرکانس خاصی در مغز شما همگام سازی می شود. در نتیجه با هدایت مغز شما به فرکانس های بالاتر، شما می توانید نوعی از عملکرد مغز را تجربه کنید که فقط افرادی که به صورت نابغه به دنیا آمده اند تجربه می کنند.

 

با هدایت مغز خود توسط امواج مغزی به الگوهای فرکانسی عمیق تر شما می توانید یک آرامش عمیق که فقط به وسیله مراقبه متوالی می توانید تجربه کنید را بدون هیچ تلاشی به مغزتان القا کنید. این به این معنی است که شما می توانید از مزایای یک مراقبه عمیق که پس از هفته ها تمرین می توانید تجربه کنید را در عرض چند روز، به سادگی و بدون زحمت تجربه کنید.

 


هدف این مراقبه این است است که شما بتوانید افکار و احساسات خودتان را از طریق تجسم و آرامش و سکوت ایجاد کنید و امواج انتخاب شده این فایل صوتی برای این کار ایده آل و مناسب است.

 

مراقبه امواج مغزی شامل ضربه دارای دو گوش وتن Isochronic با فرکانس پایه 528 هرتز و امواج تتا هستند که به آرامش و تجسم خلاق مربوط می شود. امواج از 7hz بروید، به 6.3 هرتز و 4 هرتز.


فرکانس 528 هرتز روی مغز تولید
فرکانس 8 هرتز می کند که مغز را وارد حالت تتا کرده و برای ترمیم بدن
استفاده می شود. یا فرکانس 741 هرتز باعث بیداری ذهنی و باز شدن چاکرای
چشم سوم می گردد. به همین ترتیب فرکانس 396 هرتز احساس گناه را از بین می
برد و فرکانس 936 هرتز خواب را لذت بخش می کند. ( ایزو کرونیک)
تفاوتهایی با » باینورال» دارد. در باینورال از صداهای طبیعت مثل امواج
اقیانوس و یا صدای سوختن چوب در آتش هم استفاده می شود. در ایزوکرونیک
چند نوع باینورال با هم ترکیب می شوند.استفاده از این فایل صوتی به قدرت تجسم، فکر و خیال و قوه شهود و درک شما، سرعت بخشیده و شما را به عمل برای بزرگترین اهدافتان سوق می دهد و میل درونی شما را برای حرکت در مسیر خودتان بر می انگیزد.

با استفاده از روش موسیقی درمانی و امواج مغزی می توانید مغز خودتان را برای ایجاد افکار و احساسات قدرتمندی که خودتان انتخاب می کنید نه افکاری به اجبار شرایط، برنامه ریزی کنید و می توانید استرس را از خودتان دور کنید.

گوش کردن به فایل صوتی موسیقی درمانی ریلکسیشن و پرورش تجسم خلاق، به شما کمک می کند تا ریلکسیشن و تجسم خلاق را به راحتی و با سرعت بیشتری تجربه کنید و قبل از خواب، به آرامش رسیده و ذهن خودتان را برای تغییر الگوهای تثبیت شده خود آماده کنید.

این فایل صوتی شامل امواج باینورال و تن های ایزوکرونیک با فرکانس مرتبط با آرامش درونی، تجسم خلاق، انرژی حیات و وضوح ذهن است. به دلیل استفاده از امواج باینورال در 30 دقیقه اول، استفاده از هدفون ضروری است.

همچنین امواج تتای مورد استفاده در این فایل صوتی، ناخودآگاه شما را باز کرده و شما را با خلاقیت طبیعی و آگاهی های آنی متصل می کند و مشکلات خواب شما را درمان کرده و قدرت شما را آزاد می کند و آرامش درونی را برای شما فراهم می کند.

برای استفاده از فایل صوتی موسیقی درمانی ریلکسیشن و پرورش تجسم خلاق، کافی است تا در محیطی آرام و راحت دراز بکشید و چشمان خود را ببندید و به خودتان اجازه دهید که در ریلکسیشن کامل فرو روید، فارغ از هرگونه نگرانی و افکار مزاحم. اگر با تکنیک های تجسم خلاق نیز آشنایی دارید می توانید از آنها در زمان گوش دادن به این فایل استفاده کنید ولی لازم به ذکر است که این کار ضروری نیست.

به این فایل صوتی شب قبل از خواب گوش دهید و به خودتان اجازه دهید که در زمان گوش دادن به این فایل خوابتان ببرد.

اگر می خواهید کسب و کاری را شروع کنید و به دنبال ایده خوبی هستید، با گوش دادن به این فایل صوتی می توانید ناخودآگاه خودتان را برای پیدا کردن پاسخ آن فعال کنید. اگر به دنبال راه حلی برای یک مشکل یا معضل خاصی هستید، گوش دادن مکرر و مداوم به این فایل صوتی می تواند راه را به شما نشان دهد.

گوش کردن به فایل صوتی موسیقی درمانی ریلکسیشن و پرورش تجسم خلاق، نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

بهبود توانایی تجسم خود

هم فرکانس و هماهنگ شدن با آرامش و سکوت

سریعتر به خواب رفتن

بیدار شدن از خواب با انرژی بیشتر

کاهش اضطراب و نگرانی

داشتن ریلکسیشن عمیق

آماده کردن ذهن برای تغییر الگوها و باورهای ذهنی

با گوش دادن به این فایل صوتی، افکار و احساسات خودتان را از طریق تجسم، آرامش و سکوت ایجاد کنید!

استفاده از این فایل صوتی به قدرت تجسم، فکر و خیال و قوه شهود و درک شما، سرعت بخشیده و شما را به عمل برای بزرگترین اهدافتان سوق می دهد و میل درونی شما را برای حرکت در مسیر خودتان بر می انگیزد. با استفاده از روش موسیقی درمانی و امواج

 

 

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز (Brain wave)” صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد بیان شده است . این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا” نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای فیزیکی خارج بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان ویا استفاده از حواس معمولی است.

اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایینتری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان ومکان نیستیم .از این امواج برای دیدن رویا ، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

از حدود یک و نیم سالگی “امواج آلفا” نیز کم و بیش پیدا می‌شوند که با تکامل این امواج قدرت فراگیری مغز بیشتر می‌شود و نیمکره راست مغز بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. امواج آلفا در ۶ و۷ سالگی بیشترین امواج مغزی هستند و اگر در همین سنین به کودک بیاموزیم که از هر دو نیمکره مغز برای فکر کردن استفاده کند این قدرت برای تمامی‌عمر نزد او باقی خواهد ماند. ولی معمولاً کودک چنین شانسی ندارد و استفاده او از نیمکره راست به تدریج کم می‌شود، به نحوی که ۹۰ درصد انسان ها در سنین بلوغ و پس از آن فقط از نیمکره چپ مغز برای فکر کردن استفاده می‌کنند.

به طور کلی در حالت آرامش، فرکانس امواج مغز ما بیشتر شامل امواج آلفا، یعنی ۷ تا ۱۴ سیکل در ثانیه است. در این حالت هردو نیمکره مغز فعالیت دارند و دارای بهره هوشی بالاتری هستیم و قادریم مشکلات را راحت تر حل کنیم. لازم به توضیح است که هدف اصلی فایل های خود هیپنوتیزمی که در بازار فروش موجود است و همچنین محصولات خود هیپنوتیزمی این سایت رساندن ذهن به حالت عمیق آلفا و سپس انتقال تلقینات ویژه به ناخودآگاه ذهن است.

 

در واقع هیپنوتیزم شرایط طبیعی مغز در امواج خاص است و زمانی که امواج مغز در شرایط خاصی قرار گیرد، حالات هیپنوتیک رخ می‌دهد. بنا بر این اگرچه می توان شروع هیپنوتیزم را قرارگرفتن مغز در موج آلفا دانست اما تعاریفی که اصولا هیپنوز را قرار گرفتن مغز ، روی موج آلفا می داند، چندان قابل قبول نیست.

امواج بتا: بیشتر لحظات بیداری خود را در حالت بتا به سر می بریم که در آن امواج مغزی با فرکانس ۱۳ – ۳۹ هرتز مرتعش می شود. در حالت بتا، توجه ما بر دنیای بیرون و افکار روزمره و به تعریفی بر فعالیت های منطقی نیمکره چپ مغزمان متمرکز است.
امواج آلفا: امواج آلفا مانند پلی آگاهی و ناخودآگاه یا فرآگاهی را بهم متصل می کنند. وقتی ما در حال استراحت هستیم، امواج مغزی از امواج بتا به امواج آلفا تغییر می کنند و در این حالت فرکانسی بین ۸ تا ۱۲ هرتز دارند. در حالت آلفا (برعکس حالت بتا) ما به زمان و مکان محدود نیستیم. این امواج ما را از نیمکره منطقی چپ مغز رها کرده و به اجازه می دهند که به قسمت خلاق و شهودی نیکره راست مغز دست یابیم.
نیمکره راست مغز تصاویر و صداهایی را دریافت می کند که ماورای مرزهای محدود بشری است. از اینرو در این حالت افکار، احساس و فعالیت های ما خلاق است، آشفتگی و حواس پرتی کمتر است و شنیدن صدای درون آسان تر. مغز در زمان مراقبه در حالت آلفا است.
بسیاری از هنرمندان، دانشمندان و ورزشکاران موفق نیز به طور آگاهانه یا نااگاهانه خود را در حالت آلفا می برند تا بهترین اجرا یا الهام خود را بدست آورند. امواج آلفا منشأ خلاقیت، سرعت بخشی در یادگیری، ارتقای وضعیت روحی، و کاهش استرس است. روشن بینی، شناخت شهودی، الهام و … با امواج آلفا توصیف می شوند.
امواج تتا : امواج تتا، با فرکانس ۴تا ۷ هرتز، به عمیق ترین تجارب مدیتیشن و خلاقیت مرتبط می باشند. امواج تتا، از آلفا و بتا آرامترند و دامنه بزرگتری دارند. دستیابی به امواج تتا معمولا در زمان خواب ممکن می شود.
امواج دلتا: امواج دلتا، امواج فرا آگاهی و سیستم ارتباطی به آگاهی چند بعدی هستند. بلندترین دامنه و پایین ترین فرکانس (۴-۵ هرتز) را دارند. فرکانس این امواج به صفر نمی رسد زیرا داشتن فرکانس صفر به معنای مردن است. امواج مغزی افراد در حالت کما شباهت به امواج مغزی دلتا دارد. یوگی های ورزیده می توانند به طور آگاهانه خود را در حالت امواج دلتا ببرند. آنها قادرند دمای بدن و ضربان قلب خود را تنظیم کرده و حتی به حالتی شبیه مردن رفته و دوباره خود را زنده کنند. امواج دلتا عمیق ترین حالت خواب سنگین است.
این امواج منشأ انواع معجزات، شفا، آگاهی الهی، رشد فردی، احیا، یگانگی با جهان، و تجارب نزدیک به مرگ، شهود و روشن بینی هستند.
در جدول زیر انواع امواج مغزی و حالات و برخی از تواناییهای مربوط به این امواج معرفی شده است.
همان گونه که ملاحظه می‌گردد، دامنه حالات هیپنوتیک ، از امواج آلفا آغاز و تا امواج دلتا می‌تواند ادامه داشته باشد.هیپنوتیزم با عمق سبک، در امواج آلفا و با عرصه متوسط و سنگین در امواج تتا و دلتا اتفاق می‌افتد.

در جدول زیر به انواع مختلف امواج مغزی آدمی و دامنه فرکانس آنها اشاره شده و قابلیت های مغز در هر یک از این حالات بیان می گردد.

نوع موج دامنه فرکانس (هرتز) تواناییهای ذهنی
دلتا ( Delta ) ۰٫۱-۳ خواب عمیق، خواب شفاف، افزایش عملکرد سیستم ایمنی، هیپنوتیزم
تتا ( Theta ) ۳-۸ آرامش عمیق، مدیتیشن، افزایش تمرکز حافظه‌ای، خلاقیت، رویابینی شفاف، هیپنوتیزم، حالات هیپنوگوجیک
آلفا ( Alpha ) ۸-۱۲ آرامش ملایم، آموزش برتر، تفکرات مثبت، هیپنوتیزم، مدیتیشن
بتای پایین ( Low Beta ) ۱۲-۱۵ آرامش متمرکز، افزایش تواناییهای توجه
بتای متوسط
( Midrange Beta ) ۱۵-۱۸ افزایش و تواناییهای ذهنی، تمرکز هشیاری، IQ
بتای بالا ( High Beta ) بیش از ۱۸ کاملا بیدار، حالات نرمال هشیاری، استرس و اضطراب
گاما ( Gama ) بیش از ۴۰ در ارتباط با اطلاعات، اشتغال فرآیند مهارتی غنی
با توجه به جدول فوق میتوان به نکات حائز اهمیتی پی برد و آن اینکه:

در بتای پایین (Low Beta) تواناییهای توجه افزایش می‌یابد و فرد قادر به توجه بیشتر که عامل بسیار مهمی در ادراک یادگیری است می‌گردد.

این توانایی توجه، در امواج آلفا (Alpha) بیشتر و در امواج تتا (Theta) به اوج خود می‌رسد. با توجه به این واقعیت می‌توان از هیپنوتیزم، برای نوعی “آموزش برتر” همراه با توجه و ادراک قوی‌تر و حافظه‌ای نیرومند‌تر ، بهره‌مند شد و نتیجه آموزش را تا چند برابر افزایش داد. زیرا :

۱- در این حالات فرد از تنشها، انقباضات و استرسهای جسمانی و روانی به دور است.

۲- دارای آرامش و نوعی سکوت و سکون درونی متمرکز شده است.

۳- دارای حضور ذهنی و توجه نیرومندتری است.

۴- به نوعی دستیابی ‌اش به ضمیر نیمه آگاه واستفاده از مخازن حافظه سریع‌تر و بیشتر صورت می‌گیرد.

۵- دارای قدرت تصویرسازی قوی‌تری جهت ایجاد یا فعال کردن حافظه تصویری است.

۶- انرژی و آمادگی روانی بیشتری برای آموزش دارد.

از این روش می‌توان در زمینه‌های فوق‌العاده متنوعی بهره گرفت. از جمله:
برنامه‌ریزیهای مدیریتی و کاری که به دقت، سکوت و آرامش نیاز دارد.

تعمق در حل یک مسئله پیچیده.

مرور درسها و یا مرور کارهای انجام شده در گذشته، یادآوری خاطرات.

آموزش شیوه‌های جدید زندگی.

آموزش زبانهای خارجی، به خصوص مکالمه در مدت کوتاه.

آموزش تکنیک های اعتماد به نفس و ابراز وجود.

آموزش ارتباطات موثر.

هنرهای تجسمی و برنامه‌ریزیهای گرافیکی و سایر مهارتهای ]مرتبط با خلاقیت های[ ذهنی.

ایجاد آرامش و تمرکز برتر.

درمانهای مختلف روانپزشکی من جمله حساسیت ‌زدایی‌ها، شناخت درمانیها و جرات آموزی

فائق آمدن بر عادات مضر و ناپسند.

فائق آمدن بر دردها و کنترل شرایط بدنی.

فهم و شناخت برخی از تجربیات مرتبط با ادراکات فراحسی.

وقتی می خواهیم بخوابیم، ابتدا امواج بتا فعال هستند؛ کم کم امواج آلفا ظاهر می شوند و بعد تتا و دلتا. وقتی بیدار می شویم، امواج مغز ما در جهت برعکس از دلتا و سپس تتا به آلفا و در آخر به بتا تغییر می کنند. در بیداری، روش هایی برای تغییر امواج از حالت سریع و نامنظم بتا به حالت های آرام تر (مثل آلفا) وجود دارد. ما توانایی آرام کردن افکار و خارج کردن ترس ها و آشفتگی های درونی خود را با تمرکز داریم. استفاده از مانتراها و یا جملات مثبت می تواند افکار منفی را از بین ببرد.
به عبارت دیگر وقتی افکار و احساس منفی را (از درون یا بیرون) دریافت می کنیم، می توانیم از مانترا های خود برای دستیابی مجدد تعادل و آرامش استفاده کنیم. برای مثال، وقتی ترسیدید که به هدفتان نمی رسید، مانترای تصویری شما تصویری از موفقیت شماست و مانترای کلامی می تواند چنین جمله ای باشد: “من به هدفم میرسم“

 


اطلاعات صوتی:
دارای دو گوش بیت + تن Isochronic
جزئیات فایل: با کیفیت بالا 320kbps

فرمت فایل:MP3

زمان: 60 دقیقه
هدفون: لازم است


مبلغ واقعی 55,000 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 44,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 485

برچسب های مهم

درمان تمام انواع مشکلات جنسی مردان و زنان (تضمینی

درمان تمام انواع مشکلات جنسی مردان و زنان (تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و احترام خدمت همه شما دوستان و سروران گرامی... *یک نکته بسیار مهم*: این فایل آموزشی حاوی هیچگونه تصویر یا متن تحریک کننده و مخالف با موازین اسلامی نمیباشد و از لحاظ شرعی و قانونی هیچگونه مشکلی ندارد. رابطه جنسی بخش جدایی ناپذیر و بسیار لذت ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی + تضمینی روی لینک زیر کلیک نمایید و این فایل را رایگان دانلود نمایید از سایت یا وبلاگ خود درآمد میلیونی کسب نمایید همین آلان استخدام شوید و شروع به کار کنید و درآمد کسب نمایید. بدون نیاز به تخصصی خاص، ساده و راحت با ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت آموزش ساختن فروشگاه اینترنتی آموزش فروشگاه اینترنتی به عنوان هدیه فقط 25 نسخه به فروش میرسد و دیگه به هیچ عنوان به فروش نمیرسد تعداد موجود = 5 عدد جوانان جویای کار بشتابید فرصت محدوده بدون نیاز به دانش خاصی مناسب برای تمامی افراد از ...

کسب درآمد رایگان از سیستم همکاری در فروش

کسب درآمد رایگان از سیستم همکاری در فروش

کسب درآمد از همکاری در فروش سایت مارال فایل maralfile.com با سلام خدمت کاربران سایت پرشین کالا و دوستانی که به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستند ما در این قسمت از آموزش به شما کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش را آموزش خواهیم داد توجه کنید دوستان که نیاز نیست هزینه ای ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش اعضای کانال تلگرام ، مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است.در این مطلب موثرترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد. در ابتدا ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که افزایش اعضای کانال تلگرام ( Telegram ) با روش های غیر معمول ...

مقاله پرسش مهر 98-97رئیس جمهور

مقاله پرسش مهر 98-97رئیس جمهور

دانلود مقاله پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور بهترین نمونه پرسش مهر نوزدهم سالتحصیلی 98-1397 دانلود مقاله پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور بهترین نمونه پرسش مهر نوزدهم سالتحصیلی 98-1397 با فرمت ورد و قابل ویرایش در 25 صفحه.این مقاله پرسش مهر بسیار کامل و آماده می باشد و محتواتش فهرست وار در زیر ...

سوال عملی Excel با جواب

سوال عملی Excel با جواب

دانلود نمونه سوال عملی اکسل همراه با جواب تشریحی تعداد فایل فشرده : 2 نوع فایل : Zip ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 - منوچهر طباطبایی موتمنی

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 - منوچهر طباطبایی موتمنی

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 تالیف منوچهر طباطبایی موتمنی منبع رشته حقوق پیام نور ورودی های 95 به بعد شامل 287 صفحه در قالب فایل pdf طبق لیست حذفیات باب 2 و 3 و 5 مطالعه شود. ...

پاسخ به پرسش مهر 97رئیس جمهور

پاسخ به پرسش مهر 97رئیس جمهور

دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 97 رئیس جمهور با فرمت ورد و قابل ویرایش در 21 صفحه به صورت کامل و دقیق در رابطه با پرسش مهر نوزدهم رئیس جمهور 98-1397 مقاله پاسخ به پرسش مهر 97 رئیس جمهور بسیار کامل و دقیق و قابل ویرایش و قابل ارائه به صورت مقاله در جشنواره ها و مسابقات آموزش و پرورش ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست - ورودی های 95 رشته

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست - ورودی های 95 رشته

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست حقوق محیط زیست بین الملل جلد اول منبع ورودی های 95 رشته حقوق پیام نور نوشته حسن مرادی شامل 148 صفحه با فرمت pdf طبق لیست حذفیات فصل های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 7 و 9 مطالعه شود. ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

تهران-خ مولوی-کوچه ادیب پ6

همه چیز به خودت بستگی داره تا اوضاعت تغییر کنه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما